Jak nás můžete kontaktovat?


Obecné informace ohledně půjčování aut a podmínek

Pro obecné infomace, které zde nejsou uvedeny, nebo pokud Vám z uvedených infomací není něco zřejmé, tak volat můžete kdykoliv mezi 9:00-19:00 včetně soboty a neděle na telefon 725 471 327. Pokud se jen chcete zepta, zda na nějaký termín volno, tak informace o dostupnosti vozů není možné po telefonu poskytnou, vždy je potřeba vyplnit rezervační formulář, dostupnost Vám potvrdíme emailem. Komunikace probíhá v češtině. V případě, že nemůžeme hovor přijout, zavoláme co nejdříve zpět.


Email

Pokud nám chcete napsat, je to samozřejmě možné, máme české zaměstnace, psát je možno na email kos@kos-pujcovna.cz


Hotline pro klienty na Kosu, kteří mají zapůjčené auto

Pokud již máte zapůjčený vůz nebo má být doručen v následujích okamžicích a potřebujete nás kontaktovat například kvůli nehodě nebo jiné provozní záležitosti, je možné z Kosu volat nonstop na telefon +420 725 471 327. Komunikace probíhá v češtině.


Rezervace a její vytvoření a ověření

Rezervace jsou možné pouze vyplněním rezervačního formuláře, telefonické rezervace nejsou možné. Pro informace ohledně půjčování aut prosíme o respektování výše uvedených pravidel a provozní doby. Informace o dostupnosti je možné poskytnout pouze na základě vyplněného rezervačního formuláře, ne telefonicky.


Adresa na Kosu a identifikační údaje

Adresa slouží především jako korespondenční, pokud máte zájem o zapůjčení auta, tak je potřeba provést rezervaci předem, auto Vám přivezme dle Vašeho požadavku.

Autoway Kos rent a car
Andimachia
85300
Kos
Greece